Kdo jsme

O značce elektro spotřebičů Unold

Náš společný příběh jsme začali psát už roku 1966, kdy Friedrich Unold ve městečku Offenbach založil rodinný podnik, který začal nabízet elektro spotřebiče širokému okolí.

Již od samého počátku bylo jasné, že další růst firmy je nevyhnutelný. Výsledkem bylo stěhování do města Mannheim, kde byla činnost rozšířena na obchodní společnost včetně servisu elektro spotřebičů. Téměř po 20 letech vznikla potřeba větších provozních kapacit a novým působištěm se stal Hockenheim, kde sídlí společnostdo dnešního dne.

Dnes má Unold zastoupení téměř v každé zemi po celém světě a díky distribuční firmě befree s.r.o. máte možnost mít výrobky Unold doma také Vy!

Na čem stojí náš úspěch?

Rodinahlavní pilíř, na kterém stojí celá naše společnost. Denně s námi vaříte, pečete, smažíte a grilujete. Zkrášlujeme vás a staráme se o teplo vašeho domova.

Inovaceneustále přinášíme nové výrobky. Inspirujete nás a díky vám je naše nabídka jedinečná v mnoha ohledech.

Technologiejsme precizní v každém detailu. Maximální pozornost je věnována špičkové kontrole kvality a etapám výroby produktů značky Unold. Vše, přes pekárny chleba, výrobníky zmrzliny, toustovače až po rychlovarné konvice, prochází náročnou kontrolou kvality. Naši kvalitu potvrzují nezávislé testy ETM-Test, Plus X Award, ÖKO-Test a další. Mnoho produktů bylo nominováno na německé ocenění German Design Award.

Staňte se součástí naší rodiny!