Sortiment UNOLD

Výrobky Unold – vaření, domácnost, krása a styl

Vaření a domácnost

Vaření vody na čaj nebo kávu je dnes rutinní záležitostí, nad kterou se málokdo pozastaví. Rychlovarné konvice Unold mají nejen možnost nastavit ideální teplotu pro zelený čaj či kávu, ale v nabídce jsou konvice s podsvícenou prosklenou nádobou, díky které se vaření vody stane skutečnou podívanou.

Máte chuť na výjimečnou a lahodnou snídani? Proč ne? Citrusovač vykouzlí pravý džus z pomerančů, grepů či jablek. Kávovary Unold umí zase výbornou kávu, která vás postaví na nohy. Díky pekárně chleba, budete mít čerstvé pečivo každý den. Z domácího chleba dokážete upéci křupavé a dozlatova opečené topinky, které si namažete džemem. Chybí vám něco? Co říkáte na domácí vafle? Ty umí Unold také!

Řešíte oběd nebo večeři? Kuchyňské mlýnky umelou maso přesně podle vašeho přání. Z umletého masa si můžete udělat masové placky na domácím grilu Unold nebo si usmažit například karbanátky na indukčním vařiči. Originální pochoutky připravíte také díky grilu raclette a nebo barbecue. Jako desert navrhujeme domácí italskou zmrzlinu, kterou pro vás připraví výrobník zmrzliny Unold.

Večeří to nekončí! Domácí šejkry Unold umožní namíchat báječný koktejl pro vaši rodinu nebo přátele. Je venku chladno a vám se nechce domů? Venkovní ohřívače prodlouží vaše venkovní posezení.

To vše a mnohem víc nabízí elektro spotřebiče pro domácnost německé značky Unold!

Krása a styl

Kulmy na vlasy jsou neodmyslitelným doplňkem výbavy každé ženy. Unold přichází s inteligentním řešením pro perfektní vlasový styling. Chytré kulmy na vlasy umí hlídat ideální teplotu, poskytují informace na LED displeji a mají perfektní zpracování pro ideální pohodlí při práci.

Široká nabídka vlasových fénů předčí v mnoha ohledech kdejakou nabídku. Není třeba opakovat, že se jedná o velmi kvalitní a chytré spotřebiče, které pečují o vaše vlasy na maximum. Také fén na vlasy může být inteligentní - mnoho ochranných prvků, ionizátor, teplotní úrovně, perfektní zpracování pro ideální manipulaci jsou jen částí toho, co fény Unold nabízí.

Nová generace žehliček na vlasy se svým provedením a kvalitou vyrovnají mnoha profesionálním produktům na trhu. Všechny funkce byly vytvořeny speciálně pro náročné uživatele.

Jedinečný styl a neodolatelná krása díky produktům Unold!

Kompletní sortiment UNOLD 2014

Katalog Unold pro rok 2014 (v angličtině, velikost 35Mb, formát PDF).